Послуги | Салон Краси NailBar Galina Yurina Послуги – Салон Краси NailBar Galina Yurina
clock

Наші телефони
+38(068)041-45-90
+38(063)167-03-39

Сьогодні процедури по нарощуванню вій складають окремий напрямок в індустрії моди, який постійно наповнюється новими техніками, матеріалами тощо. Саме тому важливо відвідувати курси і майстер-класи, які допоможуть Вам завжди бути в курсі останніх новинок і підвищувати свою майстерність.

Курси по нарощуванню вій у Вінниці проводять майстри високого класу, які швидко навчать правильним технікам нарощування вій та всім можливим нюансам при роботі.

Переваги професійного навчання по нарощуванню вій саме у нас

Якщо Ви бажаєте почати свою справу у сфері моди, слід віднестися до цього серйозно. Варто робити старт уже маючи професійні знання і навички, впевнено поводитися з матеріалами та інструментами. Тому потрібно обирати саме професійні курси, аби Ваші клієнти з перших сеансів відчували майстерність, бажали прийти знову та радили своїм знайомим Вас як чудового майстра.

У нас Ви отримаєте базові знання про правильність проведення нарощування вій (правильну послідовність процедур, які матеріали краще обрати, як обрати правильну довжину вій для певних клієнтів). Також, всі набуті знання можна буде закріпити практичними заняттями і отримати поради від наших майстрів, одразу зрозуміти, що робите не правильно та виправити свої помилки, аби в майбутньому Ваша робота виглядала бездоганною.

Наші курси по нарощуванню вій – це:

Акційна пропозиція!

при замовлені 2-х, або більше послуг діє знижка 10%